Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tucet netuctových alb roku 2014 a jedno navrch

RadioDixie - Country Heroes

RadioDixie

Kultura

Tucet netuctových alb roku 2014 a jedno navrch

Obrázek epizody Tucet netuctových alb roku 2014 a jedno navrch

Poslechněte si podcast

13. 1. 2015

54 min

Nesourodé a mírně chaotické ohlédnutí za country alby roku 2014: Bluegrass pro intelektuály, countryová tradicionalistka s moderním soudem, dřevní odpadlík od dřevní country party, Dolly nestárnoucí a státe stejně úchvatná, nestárnoucí Willie po šestadvaceti letech opět na vrcholku žebříčku, jedenadvacetiletý objev roku, folkařka v country ohozu, svobodné matky, dvacet mil do Juarez, dvacet let country punku starých sedmadevadesátek, platinová blondýna, outsider bez klobouku a trocha alternativy z Colfax Avenue.

Popis podcastu

Kris Kristofferson to řekl ze všech nejlíp: „Když to zní jako country, tak to asi nejspíš bude country.“ I když od časů Jimmieho Rodgerse a Hanka Williamse Sr. protekly hrdly countryových hrdinů nekonečné řeky whiskey, je duše téhle muziky stále svěží. Evžen Müller v roli průvodce po historii i současnosti americké country music.