Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Recenze desek: Allison Moorer, Brandi Carlile a Gill Landry

RadioDixie - Country Heroes

RadioDixie

Kultura

Recenze desek: Allison Moorer, Brandi Carlile a Gill Landry

Obrázek epizody Recenze desek: Allison Moorer, Brandi Carlile a Gill Landry

Poslechněte si podcast

14. 4. 2015

59 min

Recenze desek nabídnou dvě pozoruhodné dámy a jednoho svérázného písničkáře. Allison Moorer po rozchodu se Stevem Earlem natočila velice osobní a nesmírně působivou desku Down to Believing. Novinka její mladší kolegyně Brandi Carlile The Firewatcher's Daughter patří také k těm nadmíru vydařeným. Gill Landry sice svou domovskou kapelu Old Crow Medicine Show neopustil, přesto přivedl na svět již své třetí, nevázaně alt-country-rockové sólové album.

Popis podcastu

Kris Kristofferson to řekl ze všech nejlíp: „Když to zní jako country, tak to asi nejspíš bude country.“ I když od časů Jimmieho Rodgerse a Hanka Williamse Sr. protekly hrdly countryových hrdinů nekonečné řeky whiskey, je duše téhle muziky stále svěží. Evžen Müller v roli průvodce po historii i současnosti americké country music.