Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tribuna: Hokejová sezona startuje. Nejkvalitnější za poslední roky, ale zima bude těžká, říká novinář Kuchař

Radio Wave

Český rozhlas

Společnost

Tribuna: Hokejová sezona startuje. Nejkvalitnější za poslední roky, ale zima bude těžká, říká novinář Kuchař

Obrázek epizody Tribuna: Hokejová sezona startuje. Nejkvalitnější za poslední roky, ale zima bude těžká, říká novinář Kuchař

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

25 min

Rolby stírají, gólové klaksony troubí, a extraliga, stejně jako další hokejové soutěže v Česku, se naplno rozjela. „Čeká nás jeden z nejvyrovnanějších a nejkvalitnějších ročníků za poslední roky,“ těší se redaktor deníku Sport Ondřej Kuchař. Palčivější, či řekněme mrazivější, ovšem bude i otázka, co nižší hokejová patra po republice. Hokej totiž může být jeden z energetickou krizí nejpostiženějších sportů v Česku.

Popis podcastu

Radio Wave je stanice a online platforma Českého rozhlasu, která přináší podcasty o životním stylu, hudbě, psychologii, módě, cestování, vztazích i ekologii.