Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Topinky - Mluv na mě hezky, nebo vůbec! Gleb, Pop Smoke, Sycco i Gruppo Salsiccia hledají nejlepší refrén

Radio Wave

Český rozhlas

Společnost

Topinky - Mluv na mě hezky, nebo vůbec! Gleb, Pop Smoke, Sycco i Gruppo Salsiccia hledají nejlepší refrén

Obrázek epizody Topinky - Mluv na mě hezky, nebo vůbec! Gleb, Pop Smoke, Sycco i Gruppo Salsiccia hledají nejlepší refrén

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

6 min

Má v tomhle světě ještě vůbec smysl slavit narozeniny? Nejen na to se ve svém novém singlu ptá pařížský synthpopový bard Sébastien Tellier. Víte, jaký je dnes den, nebo už vám to totálně splývá? Ideální otázky pro nenápadný disco banger australské zpěvačky Sycco. Je libo explozivní pandemický pop song o princezně a hodinkách? Vsaďte na londýnské poptimisty Kero Kero Bonito. A co syčáci Gruppo Salsiccia? Ty jsou tu pro všechny, kteří teskní po rozpadu Daft Punk.

Popis podcastu

Radio Wave je stanice a online platforma Českého rozhlasu, která přináší podcasty o životním stylu, hudbě, psychologii, módě, cestování, vztazích i ekologii.