Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Podhoubí - V Praze se běžkovalo, ale zima byla spíš slabší, lidé si už odvykli, říká klimatolog Alexander Ač

Radio Wave

Český rozhlas

Společnost

Podhoubí - V Praze se běžkovalo, ale zima byla spíš slabší, lidé si už odvykli, říká klimatolog Alexander Ač

Obrázek epizody Podhoubí - V Praze se běžkovalo, ale zima byla spíš slabší, lidé si už odvykli, říká klimatolog Alexander Ač

Poslechněte si podcast

9. 3. 2021

22 min

V únoru se držely teploty pod nulou – běžkovalo se i v Praze, pak lidé nasávali vitamin D na lavičkách v parku při prvním ohlasu jara a teď zase noční teploty padají hluboko do minusu. Jakou zimu to vlastně zažíváme? Mohli bychom si myslet, že se vrátila stará dobrá zima a po několika letech teplých zim si dává klimatická změna trochu oraz. V létě a na podzim přece také pršelo a půdní profil byl nasycen vodou jako dlouho ne. Jak to ale vidí klimatolog Alexander Ač?

Popis podcastu

Radio Wave je stanice a online platforma Českého rozhlasu, která přináší podcasty o životním stylu, hudbě, psychologii, módě, cestování, vztazích i ekologii.