Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody On Air - Osobní pohled na karanténu. Ilustrátoři se v online galerii Domased ohlížejí za dobou koronavirovou

Radio Wave

Český rozhlas

Společnost

On Air - Osobní pohled na karanténu. Ilustrátoři se v online galerii Domased ohlížejí za dobou koronavirovou

Obrázek epizody On Air - Osobní pohled na karanténu. Ilustrátoři se v online galerii Domased ohlížejí za dobou koronavirovou

Poslechněte si podcast

22. 5. 2020

14 min

Virtuální galerijní prostor vzniklý během nouzového stavu, přesně to je Domased – online platforma dávající prostor československé ilustraci a animaci. Od jejího vzniku 10. dubna do ní už svými postřehy ze života během karantény přispělo několik desítek mladých českých a slovenských tvůrců. „Domníváme se, že to zároveň pomohlo k lepšímu vzájemnému poznání obou komunit,“ komentují projekt dva z jeho iniciátorů, Michaela Mihályi a Dávid Štumpf.

Popis podcastu

Radio Wave je stanice a online platforma Českého rozhlasu, která přináší podcasty o životním stylu, hudbě, psychologii, módě, cestování, vztazích i ekologii.