Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Diagnóza F - Ve chvíli, kdy vidíme rudě, tak s tím už neuděláme vůbec nic, říká psycholog o zvládání agrese

Radio Wave

Český rozhlas

Společnost

Diagnóza F - Ve chvíli, kdy vidíme rudě, tak s tím už neuděláme vůbec nic, říká psycholog o zvládání agrese

Obrázek epizody Diagnóza F - Ve chvíli, kdy vidíme rudě, tak s tím už neuděláme vůbec nic, říká psycholog o zvládání agrese

Poslechněte si podcast

29. 5. 2020

14 min

Uplynulé týdny přinesly řadě lidí změnu pracovního režimu – najednou byla spousta lidí doma, ať už s dětmi či proto, že pracovali z domova či pracovat nemohli vůbec. Tolik času pohromadě spolu mnohé české rodiny a páry nestráví leckdy ani na dovolené. Zatímco někteří si tuto příležitost pochvalují, páry, v nichž není nouze o křik a pro ránu se nechodí daleko, na tom mohly být o poznání hůř.

Popis podcastu

Radio Wave je stanice a online platforma Českého rozhlasu, která přináší podcasty o životním stylu, hudbě, psychologii, módě, cestování, vztazích i ekologii.