Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Čelisti: Sbal prachy a vypadni z kina po pětatřiceti minutách. BANGER. má dobrý rozjezd, ale strnulý závěr

Radio Wave

Český rozhlas

Společnost

Čelisti: Sbal prachy a vypadni z kina po pětatřiceti minutách. BANGER. má dobrý rozjezd, ale strnulý závěr

Obrázek epizody Čelisti: Sbal prachy a vypadni z kina po pětatřiceti minutách. BANGER. má dobrý rozjezd, ale strnulý závěr

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

39 min

„Dneska tu s námi není ten velký člověk,“ uvádí Vítek nové Čelisti, přičemž nemá na mysli ani královnu Alžbětu II., ani Jeana-Luca Godarda. Filmově kritický útok se tentokrát musí obejít bez výčepáka Aleše Stuchlého, kterému naměřili 38 stupňů. O kolik je to víc než pokojová teplota u Tondy Tesaře a Tomáše Stejskala? Kolik životů Alešovi ještě zbývá? A bude alespoň jeden z nich pořádný BANGER.?

Popis podcastu

Radio Wave je stanice a online platforma Českého rozhlasu, která přináší podcasty o životním stylu, hudbě, psychologii, módě, cestování, vztazích i ekologii.