Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Anatomie lovesongu: Řekl bych víc, než miluju tě, ale to už se nedá. S Matem213 o zamilovanosti a hranicích vkusu

Radio Wave

Český rozhlas

Volnočasové

Anatomie lovesongu: Řekl bych víc, než miluju tě, ale to už se nedá. S Matem213 o zamilovanosti a hranicích vkusu

Obrázek epizody Anatomie lovesongu: Řekl bych víc, než miluju tě, ale to už se nedá. S Matem213 o zamilovanosti a hranicích vkusu

Poslechněte si podcast

16. 5. 2024

36 min

O epizodě podcastu

Letní hit 7een dostal v roce 2023 cenu Apollo pro nejlepší singl roku, zároveň ale spustil diskuzi, v níž starší generace hudebníků a publicistů obviňovala Mata213 z podbízivosti a lacinosti. Jenže 7een je o bláznivé zamilovanosti a ta neuznává žádná pravidla decentnosti. V písních o poblouznění jednoduše musí tryskat emoce a 7een to zachycuje skvěle.

Letní hit 7teen dostal v roce 2023 cenu Apollo pro nejlepší singl roku, zároveň ale spustil diskuzi, v níž starší generace hudebníků a publicistů obviňovala Mata213 z podbízivosti a lacinosti. Jenže 7teen je o bláznivé zamilovanosti a ta neuznává žádná pravidla decentnosti. V písních o poblouznění jednoduše musí tryskat emoce a 7teen to zachycuje skvěle.