Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Rádio RePublika

Divadlo RePublika

Zábava

#47: Saudek svléká Zemana; Barbie přišla o prsa

Play

Poslechněte si podcast

10. 10. 2019

03:58

Satirické zpravodajství divadelního souboru RePublika.

O epizodě podcastu

Satirické zpravodajství Rádio RePublika vám přináší informace, které se nikde jinde nedozvíte. Například to, že se fotograf Jan Saudek po udělení státního vyznamená těší na fotografování Zemanové, Maláčové, Schillerové, Dostálovou. Pokud se mu podaří, vyfotí i Miloše. Dále si všímá toho, že společnost Mattel představila figurku neurčitelného pohlaví. Zprávě se věnuje pořad Do hloubky.

Automatický přepis podcastu

divadlo republika Youradio rádio republika stručný přehled zpráv s flekama na poslední rozloučení s pekingem Vietnamci Už ne vaří ze psů přišla o prsa no a v Brně se tento týden jedno zahradu mami fotograf Jan Saudek je na seznamu osobností které má prezident Zeman vyznamenal 28 října co na Tento návrh říká přímo Mistr Jan Saudek Tak já jsem na to samozřejmě rád Já jsem na to vyznamenání čekalo 30 let Doufám že po mejdanu s bude trochu času abych se vyfotil paní zemanovou a ministryně Maláčová Dostálovou a pokud se mi podaří tak vyfotíme Miloše z domova docent Stehlík nabídl hnutí SPD v otevřeném dopise půlroční vzdělávací kurz současné historie zdarma za zavřenými dveřmi jsme vyslechli přijímací pohovor tomia Okamury netopýr Malina obrovská radí je neviditelný zabiják Kájinka můžete vidět na besedách doporučuje 9 z 10 spoluvězňů ze zápisů domovní schůze společenství vlastníků z lenory červen je zádumčivý červenec přinesl na schůzi sirky Srpen je zádumčivý září všem nájemníkům rohožky benzínem další stránky zápisu jsou bohužel ohořelé Paradox týdne na každém rohu najdeme vietnamskou restauraci v celé republice není žádný vietnamský rok svého oblíbeného pořadu rádia republika do hloubky americká firma Mátl připravuje novou sérii genderově vyvážený panenek nebo panáků v paneláku prostě figurek s neurčitým respektive neurčitelná pohlavím odbornice sexuoložka a vášnivá houbařka Justina Hrabalová drsná k tomu dodává stavíte gripy spoustu lidí Ale lentilky cucá každý rád Děkujeme za zasvěcený názor No a inženýr architekt Sváťa plochy k tomu řekl já tam postrádám banánky v čokoládě na shledanou Z metropole vypovězení smlouvy Prahy s pekingem už Nově nebude řešit pražské zastupitelstvo ale státní zastupitelství výběrové řízení na zastupujícího říšského zastupitele primátora vypsal státní zástupce prezidenta Ovčáček David Rath se připojili k zástupu kandidátů domova Česká pošta připravuje propouštění 7x zaměstnanců s výpovědi nebo jí neboť ukončení pracovního poměru jim bude státní podnik posílat poštou natrhám tady důkazy od mikrofonu se loučí členové divadla republika a nezapomeňte přijít do divadla a sledovat kde rádio republika informace které se nikde jinde nedozvíte