Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Rádio RePublika

Divadlo RePublika

Zábava

#46: Vědci objevili nový druh hermafroditního červa; nové dotace pro Čapák

Play

Poslechněte si podcast

3. 10. 2019

03:10

Satirické zpravodajství divadelního souboru RePublika.

O epizodě podcastu

Satirické zpravodajství Rádio RePublika vám přináší informace, které se nikde jinde nedozvíte. Například si všímá toho, že vědci objevili nový druh hermafroditního červa. Obdivuje ho kardinál Dominik Duka. Informuje také o zvýšeném počtu kotlíkových dotací.

Automatický přepis podcastu

divadlo republika Youradio rádio republika stručný přehled zpráv kardinál Duka obdivuje hermafroditi objevili nový druh hermafroditní ho Červa který dokáže oplodnit sám sebe kardinál Duka toho času vyšetřován policií v tom vidí spásu moderní církvez domova SPD neprošel zákon o nutné obraně Tomio Okamura nechápe rozhodnutí Ústavního soudu podle kterého nelze zastřelit člověka bezdůvodně pane okamuro Co říkáte na zamítnutí vašeho návrhu Můj dům můj hrad jdu do baráku z domova Andrej Babiš slaví členové trampské osady Čapí hnízdo aktivovali internetové roboty A dokázali podat i několik tisíc žádostí o kotlíkovou dotaci za minutu pro komisaře olafu chystá Premiere drobné občerstvení a houbovou polévku smažené žampiony plněné sušenými liškami a další houbové lahůdky ale neradi Malina obrovská jeli snad plné špíny podpor strejdu z Vysočiny venkova delegáti brněnského volebního sněmu zvolili předsedou politického hnutí trikolora jediného kandidáta a zakladatelé Václava Klause mladšího za doprovodu tří obstarožní mažoretky trikolora a asi 15 důchodců s zvolený pankr nechal slyšet kterým je můj tatínek rozfofrovat děkujeme Paradox týdne preference Ano rostou rychleji než důchody aktuálně americká policie musela přerušit automobilovou honičku protože nová policejní Tesla S během zásahu by byla ohleduplný zločinec však zastavil na nejbližší čerpací stanici kde se občerstvili a počkal až Strážci zákona vymění baterie Donald Trump není úsporné opatření které nařizuje využívání výhradně nočního proudu a Nově bude možno policie nasadit i přes den rádio republika od mikrofonu se loučí členové divadla republika jí 14 října a 24 října v Rock Café v Praze přijďte rádio republika informace které se nikde jinde nedozvíte