Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Rádio RePublika

Divadlo RePublika

Zábava

#48: Čaputová trpí bacilofobií; letiště dostane digitální panel

Play

Poslechněte si podcast

17. 10. 2019

04:24

Satirické zpravodajství divadelního souboru RePublika.

O epizodě podcastu

Satirické zpravodajství Rádio RePublika vám přináší informace, které se nikde jinde nedozvíte. Například to, že setkání prezidentů Česka a Slovenska bylo zrušeno. Čaputová se bojí virózy. Dále si všímá toho, že na pražském letišti může nastat v příštích týdnech zmatek. Oficiální název letiště totiž bude zajišťovat nový digitální panel. Co za nápis se na něm objeví příště, redakce zjišťuje.

Automatický přepis podcastu

divadlo republika Youradio rádio republika stručný přehled zpráv perůtková drbaci Václav Havel dneska Karel zítra Vlasta pasta Soukup čelí žalobě a v Brně Palma vylita tak podle rozhodnutí soudu se prezident nemusí omlouvat za své lživé výroky o ferdinandu peroutkovi podle českého práva existují jen dvě možnosti Jak nebýt nikdy trestně stíhán buď v prezident nebo duševně chorý jedinec podle vyjádření nižšího státního moderátora si umyl vše můžete vybrat metropole které navrhl změnu názvu Letiště Václava Havla Letiště Karla Gotta upravilo své stanovisko a nově navrhuje umístit na letištní halu digitální panel který bude měnit název podle aktuálního úmrtí významné české osobnosti týden Vlasty chramostové pomalu končí a kde budeme přistávat příští týden intenzivně zjišťujeme ze světa německá mlékárna vyrábějící sýr Premier se soudí s Jaromírem Soukupem předmětem sporu je poškození značky jejich Premiere prý obsahuje přesně o 99,9% a více kultury tomu ve školství a zaznamenali jsme instrukce třídní učitelky před besedou s premiérem Babišem Igor Hnízdo Nerušit kdo se zeptá premiéra na Čapí hnízdo bude přeřazen do Vršovic do Vršovic domova setkání prezidentů České a Slovenské republiky bylo ze zdravotních důvodů zrušeno Přinášíme vyjádření mluvčího slovenské prezidentky větě Zuzka se strachuje Takže by choroba pana Miloše Zemana mohla býti nakažlivá a Zuzka prec Ale nechce být zlá zapšklá ošklivá P swix politička Kalendárium 16:10 Světový den páteře z našich politiků se oslav zúčastnili nikde 15:10 Mezinárodní den bílé hole 31 10 Mezinárodní den nevidomých a že bych jim to divné Tak asi ten první přehlédli no rádio republika Red Nevíte jak všem ukázat velikost vašeho IQ stále nemůžete přijít na ten správný způsob prezentace svoji inteligenci Máme pro vás řešení Kupte si externí reproduktor ke svému mobilnímu telefonu dejte Volume úplně doprava vidět na ulici nebo ještě lépe do tramvaje nebo do metra a pusťte si tu vaší nejoblíbenější naprosto ideální jsou pro tento účel hodně hudba od nadaných rapperů nesmyslný text o hulení drogách chlastu a tvrdém životě puberťáku ze sídliště který navíc opepřené tunou sprostých slov ale sleduji repráky Here dráty hír kazeťák Years Czechoslovakia is very nice countrio z domova Ústavní soud zrušil zdanění restitucí předseda Filip po rozhodnutí prochází resuscitaci a Andrej Babiš a rezignací Česká televize stahuje z webu všechny reportáže o zvyšování důchodu aktuálně během kontroly zákazu pouličního umění v Praze zatkli měří policisté po několikahodinové honičce v historickém centru Mickey Mouse dalšího zatčeného umělce v masce to policie propustila neboť si zjistil že se jedná o kardinála Duku Takže od mikrofonu se loučí členové divadla republika odkud máme divadlo představení hezký týden rádio republika informace které se nikde jinde nedozvíte