Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Rádio RePublika

Youradio Talk

Zábava

,

Kultura

#40: Do kin míří koprodukční film o Zemanovi - Stařec a moře nas***ých lidí

Play

Poslechněte si podcast

22. 8. 2019

03:19

Satirické zpravodajství divadelního souboru RePublika.

O epizodě podcastu

Satirické zpravodajství Rádio RePublika vám přináší informace, které se nikde jinde nedozvíte. Například si všímá toho, že do kin míří nový koprodukční Česko-čínský-ruský film. Bude o Miloši Zemanovi a jmenuje se: Stařec a moře nasraných lidí. Kardinál Duka se dále rozhodl změnit strategii boje proti komunitě gayů a lesbiček. Snaží se narušit jejich uniformitu tím, že na kázaní předvedl slušivý model růžové čepičky. Jako další krok chce vyměnit ministranty za ministrantky. Slibuje si tím snížení počtu obtěžovaných chlapců.

Automatický přepis podcastu

divadlo republika Youradio rádio republika informace které se nikde jinde nedozvíte zprávy aktuálně dokončil reformu vatikánské banky nová koncepce finanční systém o Vatikánu počítá i se změnou desatera nepokradeš se mění na zaplať pánbůh z domova zdegenerovaný Chmel ničí pivo vlastenci buďte v klidu absolventům vysoké školy života to už více ublížit nemůže ze světa Ruská federace se rozhodla vyhovět účastníkům demonstrací kvůli volbám v Moskvě a jakékoli další volby zrušila Vladimír Putin očekává děkovné dopisy demonstrantu z domova kardinál Duka se rozhodl změnit strategii boje proti komunitě gayů a lesbiček snaží se narušit jejich uniformy to tím že na kázání předvedl slušivý model růžové čepičky jako další krok chce vyměnit všechny ministranty za ministrantský slibuje si od toho snížení počtu obtěžování chlapců Doufám že zvyk není železná košile a kněží se naučí hledat pro šíření církve i jiné skulinky dodává pohled do budoucna Jack to má spočítané podle odborníků Však bude sluchátkový konektor chybět jen malé skupině staromilci slibuji citát dne život začíná mezi nohama Kateřina Brožová Jaromíra Soukupa domluva Tomio Okamura se inspiroval izraelskými želvuška mi které havarovali na měsíci a přesto přežili připravuje transportní lety pro běžence kteří budou umístění na odvrácené straně aby na čistě bílé měsíci nedělali skvrny Tomova milenec premierovy manželky je gay Monika Babišová se rozhodla na čapím hnízdě uspořádat pochod na jeho počest s názvem Čáp pride pozvání přijal i Václav Klaus senior Tomova gastronomické festivaly slaví úspěch Okamura rozšiřuje svou síť restaurací i na stánkový prodej s vepřovými pokrmy které jsou čistě bílá z kultury na plátna kin míří nový koprodukční Česko Rusko čínský akční film o Miloši Zemanovi s názvem Stařec a moře nasrat od mikrofonu se loučí členové divadla republika rádio republika informace které se nikde jinde nedozvíte