Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Rádio RePublika

Youradio Talk

Zábava

,

Kultura

#38: Rána pukem do hlavy má následky, Hašek nevyloučil kandidaturu na prezidenta

Play

Poslechněte si podcast

8. 8. 2019

03:50

Satirické zpravodajství divadelního souboru RePublika.

O epizodě podcastu

Satirické zpravodajství Rádio RePublika vám přináší informace, které se nikde jinde nedozvíte. Informují například o tom, že poslední zákrok Dominika Haška, kdy zastavil puk hlavou, si přináší svou daň. Dominátor totiž nevyloučil kandidaturu na prezidenta. Rádio RePublika si dále všímá, že nový v pořadí 67. díl Hvězdných válek se natáčí v Praze. Přinášíme vám exkluzivní ukázku z natáčení.

Automatický přepis podcastu

divadlo republika Youradio informace které se nikde jinde nedozvíte zprávy ze světa americké Ministerstvo obrany počítá s tím že nechvalně proslulá věznice na quantanamo bude fungovat nejméně do roku 2040 3 v té době Však bude většině vězňů kolem 70 léta Pentagon Tak nyní řeší jak připravit nové formy mučení pro teroristy důchodce návrhy jako tajně schovávat vězňům brýle či je nutit křížovky s předem vyplněnou tajenkou byly zatím zamítnuty jako neúčinnéZ metropole ve vládě se mění křesla ministři Ano si zvykají na příčiny ze sportu poslední Dominator o zákrok v bráně kdy zastavil pod hlavou si vybírá svou Dan Dominik Hašek nevyloučil kandidaturu na prezidenta z kultury nový 67 díl Hvězdných válek se natáčí v Praze ukázka z Rudné vole Čau lidi velitel zlatý asi slevnit a připraveny jsou duhový připraveni se do toho laskavě vezmi si jednorožce a jdi si hrát do pokoje z domova naše redakce zvažuje věnovat prezidentem oceněné mu a všemi zapomenutému prý téměř skoro herci Ivanu vyskočilovi hodnotný dárek jeden semestr politologie v Plzni aby aspoň trochu věděl o čem mluví a ten Vyskočil to je Kdo to je tak si vzal tu nebo co to bylo Počkej co máš proti Egyptu nic Ale Ivane víš kam tě všichni posíláme Běž domů Ivane čeká tě Nataša Běž domů Ivane a už se nevracej souvislostech Junker chce mít více žen Ženy chtějí sex s ufony ze světa věci na poslední chvíli objevili Asteroid který se řítí na zemi zatímco prezidenti Trump a Putin vyhlašují hromadné evakuace premiér Babiš se do věci vložil a slíbil odklonit dráhu zeměkoule a středu tak zabránit soutěžte s námi vítejte u nového pořadu rádia republika ve které máme pro vás připraveny hodnotné ceny vaše odpovědi pište do komentářů na sociálních sítích soutěžní otázka pro tento týden zní ruský opoziční předák Alexej navalnyj byl za podněcování k demonstracím Rusku hospitalizováno s alergickou reakci na za a novičok zabbix kyanidovou sprchu za c peníze vylosovaní šťastlivci vyhrává pobyt v masážním salonu na Rudém náměstí wellness až na kost Malina obrovská radí když máte na ramenou její kotníky asi se jí líbíte z domova premiér Babiš už nechce být v roli chudáčka otloukánka a odmítá nadále hrát divadlo s ČSSD příští sezónu zahájí sólovou dráhu pro kterou Marek Prchal připravuje novou Stand Up tragedy od mikrofonu se loučí od mikrofonu se loučí U Divadla republika rádio republika informace které se nikde jinde nedozvíte