Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Rádio RePublika

Youradio Talk

Zábava

,

Kultura

#37: Přes noc někdo ukradl Karlův most, zůstaly pouze graffity

Play

Poslechněte si podcast

1. 8. 2019

03:05

Satirické zpravodajství divadelního souboru RePublika.

O epizodě podcastu

Satirické zpravodajství Rádio RePublika vám přináší informace, které se nikde jinde nedozvíte. Podle jeho zdrojů někdo přes noc ukradl Karlův most. Zbyly pouze graffity. Dále si všímá toho, že na chorvatském pobřeží byl spatřen žralok bílý, který šmíroval děti. Čeští turisté jej pojmenovali Miloš.

Automatický přepis podcastu

divadlo republika Youradio rádio republika informace které se nikde jinde nedozvíte zprávy z domova premiér Andrej Babiš a české předsednictví v Evropské unii výrazně méně peněz než jiné státy jeho návrh rozpočtu počítá s ubytováním delegací v nevyužitých kolejích na Strahově a ochranu účastníků bude zajišťovat firma Durex Tomova ministryně Maláčová přichází s programem který má jednou pro vždy vyřešit finanční krizi v sociálním sektoru s fondem ohrožených dětí Klokánek uspořádá první ročník hladových her moderovat Bude Marek Eben ze světa na chorvatském pobřeží byl spatřen Žralok bílý který šmíroval malé děti a čeští turisté ho pojmenovali Miloš Vážení posluchači vítám vás u prvního vydání kultovního pořadu rádia republika rošáda Máme zde první dva hráče v šachové partii Dobrý den pánové první je pan Okamura dobrý den dobrý a druhý Václav Klaus mladší Dobrý den Tak pánové Vyberte si figurky a tak já si beru bílé Ne já si beru bílou od vás to narovnal na shledanou za týden domova zemí i o prázdninách otřásá 1 politická krize za druhou co přinesl dnešní tisk Mladá Fronta Brabec sází sisl Lidové noviny Babiš hubne do plavek Z metropole krádež století přes noc někdo ukradl Karlův most na jeho místě zůstali jen graffiti a Památkáři nebudou mít co žrát Kalendárium v těchto dnech si připomínáme 600 let od první defenestrace v českých dějinách král Václav IV se pokoušel odstranit kněze přijímající pod obojí To vyvolalo vzpouru Lidu jehož výsledkem byl tvrdý pád konšelů na dlažbu a kopí naštvaného davu podle historiků měla Tato událost pozitivní vliv na celou Evropu a děláme špatně zdeňkova zdarma Všem rodinám se třemi a více dětmi Agrofert otevírá nové autosalony v chánově Most mikrofonu se loučí a krásné prázdniny přejí všichni členové kromě lechnýř a divadla republika si válíš ve Španělsku rádio republika informace které se nikde jinde nedozvíte