Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Showcast 20 Iva Janálová

Radio Helou!

Rádio Helou!

Zdraví

Showcast 20 Iva Janálová

Obrázek epizody Showcast 20 Iva Janálová

Poslechněte si podcast

10. 1. 2020

32 min

Iva Janálovápořádá od roku 1991 módní přehlídky, koncerty, plesy, společenské akce a mimo jiné se podílí i naZLÍN FILM FESTIVAL- 28. let! To už je důvod si popovídat, že? Přirozeně jsme se dotkli i  manýrů celebrit, co si herečka Květa Fialová skutečně myslela o chlapech  i proč Slávek Janda neměl a pak začal mít rád Jana Čenského. Povídali  jsme si také o tom, jak vnímá změnu ve světě kultury s nástupem mobilů,  co se vyplatí organizovat i proč si ráda komplikuje sama život. No  prostě dnes to bude sonda do života hvězd z jiné strany. A nakonec  důležitý fakt -Helouje také partneremReprezentační ples podnikatelů Zlínska- takže se zde potkáme!

Popis podcastu

Rádio Helou! je online rádio, kde dominuje mluvené slovo. Autorské pořady vyrábí a vysílá produkční společnost Firestarter s.r.o. skrze stream nebo podcast. Mezi zásadní témata patří témata zdraví, emoce, životní styl, jednota, příležitosti, což jsou i klíčové slova platformy Helou!