Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Radio Helou!

Rádio Helou!

Zdraví

Showcast 20 Iva Janálová

Play

Poslechněte si podcast

10. 1. 2020

32 min

Iva Janálová pořádá od roku 1991 módní přehlídky, koncerty, plesy, společenské akce a mimo jiné se podílí i na ZLÍN FILM FESTIVAL - 28. let! To už je důvod si popovídat, že? Přirozeně jsme se dotkli i  manýrů celebrit, co si herečka Květa Fialová skutečně myslela o chlapech  i proč Slávek Janda neměl a pak začal mít rád Jana Čenského. Povídali  jsme si také o tom, jak vnímá změnu ve světě kultury s nástupem mobilů,  co se vyplatí organizovat i proč si ráda komplikuje sama život. No  prostě dnes to bude sonda do života hvězd z jiné strany. A nakonec  důležitý fakt - Helou je také partnerem Reprezentační ples podnikatelů Zlínska - takže se zde potkáme!

Popis podcastu

Rádio Helou! je online rádio, kde dominuje mluvené slovo. Autorské pořady vyrábí a vysílá produkční společnost Firestarter s.r.o. skrze stream nebo podcast. Mezi zásadní témata patří témata zdraví, emoce, životní styl, jednota, příležitosti, což jsou i klíčové slova platformy Helou!