Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Radio Helou!

Rádio Helou!

Zdraví

O zdraví 1 imunita

Poslechněte si podcast

8. 7. 2019

5 min

U pořadu O zdraví vás vítá Markéta Kopčilová, dnes bude řeč o imunitě. Možná jste si všimli, že na počátku jara nebo podzimu se často zhoršují chronické nemoci. Jakoby tato roční období která přináší zvýšené virové a alergení zátěže pro tělo, ještě více přetěžovala náš imunitní systém a prověřovala tak jeho stav. A ukáže se také jak dobře jsme o něj pečovat i v průběhu roku. Nejvíce ohroženy jsou v těchto obdobích malé děti, senioři, dlouhodobě nemocní pacienti a pozor také fyzicky a psychicky vytíženy osoby. Mimochodem možná jsem patří také vy.

Popis podcastu

Rádio Helou! je online rádio, kde dominuje mluvené slovo. Autorské pořady vyrábí a vysílá produkční společnost Firestarter s.r.o. skrze stream nebo podcast. Mezi zásadní témata patří témata zdraví, emoce, životní styl, jednota, příležitosti, což jsou i klíčové slova platformy Helou!