Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Chaos při očkování? Senioři jsou nedočkaví, brání se šéf vinohradské nemocnice

Ptám se já, Marie Bastlová

Seznam Zprávy

Zpravodajství

Chaos při očkování? Senioři jsou nedočkaví, brání se šéf vinohradské nemocnice

Obrázek epizody Chaos při očkování? Senioři jsou nedočkaví, brání se šéf vinohradské nemocnice

Poslechněte si podcast

19. 1. 2021

26 min

O epizodě podcastu

Česko má za sebou první týdny očkování proti koronaviru. Od 26. prosince, kdy vakcína dorazila do republiky, se ale neobešlo vše bez problémů. Odborníci krizují pomalý postup akce a v některých krajích není dost vakcín. Hostem podcastu Marie Bastlové je Petr Arenberger, ředitel FN Královské Vinohrady.

Problémy při očkování ve vinohradské nemocnici o víkendu Seznam Zprávy popsaly vreportáži. Senioři přicházeli na místo i bez registrace a vakcinovaní v chobách očkovacího pavilonu jen těžko dodržovali rozestupy. Někteři neměli ani roušky.

„Máme pacienty naobjednány na určitě časy, to funguje bez problému. Člověk ale musí počítat s tím, že starší lidé jsou nedočkavejší a v den, kdy tam byla vaše kolegyně jsme zaregistrovali, že už ve třičtvrtě na osm tam postávali s hůlčičkami dědečkové a babičky objednání třeba na jedenáctou hodinu,“ bránil se šéf FN Královské Vinohrady Petr Arenberger, který byl hostem nového podcastu Marie Bastlové.

____________________________________

Ptám se já. PodcastMarie Bastlovéna Seznam Zprávách. Rozhovory s lidmi, kteří mají vliv, odpovědnost, informace.

Sledujte naSeznam Zprávách, poslouchejte naSpotify, vApple Podcastsa dalších podcastových aplikacích.

Archiv všech dílů najdete tady, ostatní podcasty Seznam Zpráv tady. Své postřehy, připomínky nebo tipy nám pište prostřednictvím sociálních sítí pod hashtagem #ptamseja nebo na e-mail audio@sz.cz.

Popis podcastu

Hard talk Marie Bastlové na Seznam Zprávách. Zásadní a přímé otázky na politiky a na všechny, kteří jsou u moci a rozhodují.