Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jiří Zíka | Hypnóza, řešení vašich problémů?

psychologieprokaždého.cz

psychologieprokaždého.cz

Byznys

Jiří Zíka | Hypnóza, řešení vašich problémů?

Obrázek epizody Jiří Zíka | Hypnóza, řešení vašich problémů?

Poslechněte si podcast

10. 3. 2021

31 min

O epizodě podcastu

Jak zhypnotizovat slavného baviče? Co udělá hypnotizér, když na poště narazí za přepážkou na hodně nevrlou pracovnici? Jakým způsobem přesvědčit člověka, že je prezidentský bodyguard, který má chránit hlavu státu svým vlastním tělem? Musí mít hypnotizér copperfieldské charisma, nebo je to dovednost, kterou se každý motivovaný člověk dokáže naučit? Co je to manipulace a jak ji využít pro dobrou věc? Hostem dnešního podcastu je PhDr. Jiří Zíka. Video rozhovor sledujte zde. Seriál s Jiřím Zíkou od psychologie pro každého.
Jak zhypnotizovat slavného baviče? Co udělá hypnotizér, když na poště narazí za přepážkou na hodně nevrlou pracovnici? Jakým způsobem přesvědčit člověka, že je prezidentský bodyguard, který má chránit hlavu státu svým vlastním tělem? Musí mít hypnotizér copperfieldské charisma, nebo je to dovednost, kterou se každý motivovaný člověk dokáže naučit? Co je to manipulace a jak ji využít pro dobrou věc? Hostem dnešního podcastu je PhDr. Jiří Zíka. Seriál s Jiřím Zíkou od psychologie pro každého. Více rozhovorů s inspirativními hosty najdete v rubrice podcasty. Začněte se rozvíjet ještě dnes! Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.