Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Blanka Miličková | Budování neziskové organizace

psychologieprokaždého.cz

psychologieprokaždého.cz

Byznys

Blanka Miličková | Budování neziskové organizace

Obrázek epizody Blanka Miličková | Budování neziskové organizace

Poslechněte si podcast

25. 5. 2020

28 min

O epizodě podcastu

Dnes si budeme povídat o tématu, jak se liší ziskový a neziskový sektor v souvislosti s tím, jak se cítí, chová a jak prožívá manažer takové organizace. Dnešním výjimečným hostem je Blanka Miličková, která pracuje v neziskovém sektoru a během let dokázala z pozice manažerky vybudovat a dostat do skvělé kondice pobytové služby pro seniory Domovinka Němčičky. Mimo to věnuje spoustu energie do svého osobního i profesního rozvoje na Univerzitě aplikovaného managementu. Poslechněte si inspirativní podcast o budování smysluplného a úspěšného projektu od samotné nuly, o kouzlu radosti z vlastní práce a o návratu ke své vnitřní identitě. 00:50 Představení hosta07:01 Jaké byly důvody úspěšnosti organizace?09:25 Paralela ziskového a neziskového prostředí12:32 Nečekané události v průběhu budování organizace17:16 Čím je zařízení teď?18:45 Kým jste dnes Vy?21:05 Co se dělo při návratu k Vaší identitě.26:38 Poselství na závěr
Dnes si budeme povídat o tématu, jak se liší ziskový a neziskový sektor v souvislosti s tím, jak se cítí, chová a jak prožívá manažer takové organizace. Dnešním výjimečným hostem je Blanka Miličková, která pracuje v neziskovém sektoru a během let dokázala z pozice manažerky vybudovat a dostat do skvělé kondice pobytové služby pro seniory Domovinka Němčičky. Mimo to věnuje spoustu energie do svého osobního i profesního rozvoje na Univerzitě aplikovaného managementu. Poslechněte si inspirativní podcast o budování smysluplného a úspěšného projektu od samotné nuly, o kouzlu radosti z vlastní práce a o návratu ke své vnitřní identitě. Časová osa 00:50 Představení hosta07:01 Jaké byly důvody úspěšnosti organizace?09:25 Paralela ziskového a neziskového prostředí12:32 Nečekané události v průběhu budování organizace17:16 Čím je zařízení teď?18:45 Kým jste dnes Vy?21:05 Co se dělo při návratu k Vaší identitě.26:38 Poselství na závěr Začněte se rozvíjet ještě dnes! Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.