Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 3. Klinická Ψ Co je v sexualitě normální?

Psychologický podcast

Epsy

Osobní rozvoj

3. Klinická Ψ Co je v sexualitě normální?

Obrázek epizody 3. Klinická Ψ Co je v sexualitě normální?
Play

Poslechněte si podcast

21. 1. 2020

33 min

Jak se na normu v oblasti sexuality dívalo v průběhu naší historie? A co v naší kultuře považujeme za poruchu, zatímco v jiné kultuře je to normální? Existuje vůbec nějaká definice normálního sexuálního chování? Tomu se věnuje právě tato epizoda psychologického podcastu. psychologickypodcast@gmail.com Literatura: Weiss, P. (2017)Poruchy sexuální preference Fafejta, M(2004) Úvod do sociologie pohlaví a sexuality Kinsey, A. C. (1948) Sexual behavior in the human male MKN-10: mezinárodní statistická klasifikace nemocí Video od Dějepis Inak: Gejiny Music: www.free-stock-music.com

Popis podcastu

Vítejte u Psychologického Podcastu. Jmenuji se Eva a jsem vězeňská psycholožka. Tento podcast zahrnuje jak obecná témata z psychologie, tak i zajímavosti z praxe. A občas se tu objeví i jako hosté i mí kolegové, kteří vám přiblíží některou z psychologických specializací. Podcast tvořím pro všechny, kdo mají zájem dozvědět se více o lidském chování, myšlení a prožívání.