Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 66. Atraktivita a posedlost vzhledem

Psycho zápisník

GoOut

Osobní rozvoj

66. Atraktivita a posedlost vzhledem

Obrázek epizody 66. Atraktivita a posedlost vzhledem
Play

Poslechněte si podcast

25. 11. 2021

43 min

Trigger warning: V epizodě se rozebírají témata spojená s poruchami příjmu potravy. Pokud Vás toto téma znepokojuje nebo Vám není komfortní, prosím neposlouchejte tuto epizodu.

V nové epizodě rozebereme téma atraktivity, posedlosti vzhledem a poruch příjmu potravy. Tyto témata jsem se snažila propojit s aktuálním děním ve společnosti, problematikou sociálních sítí a plastických operací. V této epizodě jsem se i více otevřela a svěřila jsem se s tím, jak tyto témata vnímám já a jak se mnou souvisí. Proč jsem zatím neudělala epizodu o ppp, jaké mám s poruchami příjmu potravy a vnímáním vlastního vzhledu zkušenosti a co mi v minulosti pomohlo? To a mnohem víc se dozvíte v této epizodě.

Odkazy a další materiály:

Podcast Hrana: https://open.spotify.com/show/3j9HGly0qABZyrpIubSQTe?si=b87f852f3dcb40d9

Brazilian butt lift: https://www.youtube.com/watch?v=clIHXIpVB5c

https://www.youtube.com/watch?v=Gwfq0RhTpEY

Kde vyhledat pomoc, pokud Vy nebo Váš blízký trpí ppp: http://www.anabell.cz/

https://www.idealni.cz/kontakty-na-pomoc/

Popis podcastu

(zápisky ze života studentky psychologie) Podcast o studiu psychologie ve kterém s Vámi budu sdílet vlastní zkušenosti, zážitky, rady a tipy, jak se lépe učit, ale budu se věnovat i rozmanitým psychologickým tématům.