Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Psycho zápisník

GoOut

Osobní rozvoj

42. První dojem a konformita

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

37 min

V nové epizodě jsem se rozpovídala o tom, co se mi teď děje v životě a nad čím teď hodně přemýšlím. Také jsem se věnovala části sociální psychologie věnované utváření prvního dojmu a konformitě - tedy tomu, proč se přizpůsobujeme názorům ostatních. Pokud máš nějaký problém a potřebuješ pomoc, neboj se si o ní říct. Můžeš to udělat třeba tady: https://nepanikar.eu/poradna/ http://linkapsychickepomoci.cz/ Zdroje: https://wikisofia.cz/wiki/Konformita https://psychology.estranky.cz/clanky/psychologie/zakladni-pojmy/konformita.html https://cs.wikipedia.org/wiki/Efekt_primarity Youtube: https://youtu.be/LiC0Gi0nK9g https://youtu.be/3W5JNZBFA1M Meditace: https://youtu.be/ez3GgRqhNvA

Popis podcastu

(zápisky ze života studentky psychologie) Podcast o studiu psychologie ve kterém s Vámi budu sdílet vlastní zkušenosti, zážitky, rady a tipy, jak se lépe učit, ale budu se věnovat i rozmanitým psychologickým tématům.