![Obrázek epizody Ірина Забіяка: "Українці - дзеркало проблем в Чехії, які треба вирішити"](https://i.actve.net/youradio_news/tracks/9/d/9d1baf985a3eb03c2f47508c43100ad0e74e130b.png)
Ірина Забіяка: "Українці - дзеркало проблем в Чехії, які треба вирішити"
![Obrázek epizody Ірина Забіяка: "Українці - дзеркало проблем в Чехії, які треба вирішити"](https://i.actve.net/youradio_news/tracks_small/2/6/2640b049a6e74df23a171dd20f29b149f9782249.png)
Poslechněte si podcast
28. 11. 2022
15 min
O epizodě podcastu
В гостях у ProUkraїnu.cz Ірина Забіяка. Українська перекладачка та координаторка освітніх проектів в Українському центрі Брно, а віднедавна і членкиня комітету національних меншин при Міській раді Брно. У розмові слухайте про невирішені проблеми українських біженців, гуманітарну допомогу чехів та те, як українці стали індикатором для чехів. У мікрофону працювала Яніна Бондаренко.