Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Speciál: Martin Rozhoň o budování a prodeji Vivantis

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Byznys

Speciál: Martin Rozhoň o budování a prodeji Vivantis

Obrázek epizody Speciál: Martin Rozhoň o budování a prodeji Vivantis

Poslechněte si podcast

10. 8. 2018

49 min

Tato epizoda je ukázkou z mého druhého podcastu Na vlně podnikání.

V Proti Proudu zpovídám hosty, kteří jsou špičkami ve svých oborech, ale hlavně si našli tu svoji cestu k naplněnému životu a myslím, že nám všem mohou předat inspiraci a trochu nechat nahlédnout pod pokličku toho, co za tím úspěchem stojí.

Zatímco podcast Na vlně podnikání je čistě byznysový. Rozhovory tam jsou většinou do 20ti minut a jdou spíše do praktických věci a know-how že světa podnikání. Což chápu, že nemusí být pro každého.

Dnešní rozhovor je takový na pomezí, Martin Rozhoň totiž vybudoval miliardovou firmu a i přesto, že si ještě před pár lety neuměl představit, že by firmu prodal, nakonec tak nedávno učinil. Tenhle rozhovor je tak nejen o tom, jak vybudovat firmu z nuly do miliardy v obratu, ale hlavně i o té části, o které se moc nemluví a tou je ten prodej společnosti. Proč to Martin udělal, co se mu honilo hlavou a co by dnes udělal jinak, i to se dozvíte a Martinova otevřenost je v tomhle tématu rozhodně proti proudu.

Další byznysové podcasty sledujte na http://navlnepodnikani.cz/