Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

Speciál: Martin Rozhoň o budování a prodeji Vivantis

Obrázek epizody Speciál: Martin Rozhoň o budování a prodeji Vivantis

Poslechněte si podcast

10. 8. 2018

49 min

Tato epizoda je ukázkou z mého druhého podcastu Na vlně podnikání.

V Proti Proudu zpovídám hosty, kteří jsou špičkami ve svých oborech, ale hlavně si našli tu svoji cestu k naplněnému životu a myslím, že nám všem mohou předat inspiraci a trochu nechat nahlédnout pod pokličku toho, co za tím úspěchem stojí.

Zatímco podcast Na vlně podnikání je čistě byznysový. Rozhovory tam jsou většinou do 20ti minut a jdou spíše do praktických věci a know-how že světa podnikání. Což chápu, že nemusí být pro každého.

Dnešní rozhovor je takový na pomezí, Martin Rozhoň totiž vybudoval miliardovou firmu a i přesto, že si ještě před pár lety neuměl představit, že by firmu prodal, nakonec tak nedávno učinil. Tenhle rozhovor je tak nejen o tom, jak vybudovat firmu z nuly do miliardy v obratu, ale hlavně i o té části, o které se moc nemluví a tou je ten prodej společnosti. Proč to Martin udělal, co se mu honilo hlavou a co by dnes udělal jinak, i to se dozvíte a Martinova otevřenost je v tomhle tématu rozhodně proti proudu.

Další byznysové podcasty sledujte nahttp://navlnepodnikani.cz/

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?