Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

PP9 - Rita Kočárová

Obrázek epizody PP9 - Rita Kočárová

Poslechněte si podcast

26. 9. 2016

31 min

Dnešním hostem je Rita Kočárová. Rita žije zkoumáním účinku psychedelickych látek. Pracuje jako výzkumná asistentka v Národním ústavu duševního zdraví a je hlavním koordinátorem a spoluzakladatelkou České psychedelické společnosti, z.s., která podporuje výzkum a vzdělávání v oblasti psychedelik. Zabývá se (psycho)terapeutickým využitím psychedelik, závislostmi a tradiční amazonskou medicínou. Zároveň pořádá koncem září konferenci Beyond Psychedelics, na kterou se sjedu největší světové kapacity ve výzkumu psychedelickych látek. S Ritou se přesně o tomhle bavíme. Kdy vznikla její fascinace lidským vědomím, co ji dala stáž v Peru a spoustu zajímavých infromaci o psychedelickych látkách. Pokud vás tohle téma zajímá nebo se rádi dozvíte něco nového, tenhle rozhovor se vám bude líbit

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?