Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody PP69: Michal Bláha o efektivním státu a eGovernmentu

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

PP69: Michal Bláha o efektivním státu a eGovernmentu

Obrázek epizody PP69: Michal Bláha o efektivním státu a eGovernmentu

Poslechněte si podcast

26. 3. 2019

55 min

Michal Bláha je úspěšný podnikatel a investor.

Michal začal podnikat ještě před revolucí v roce 1988. Později v roce 1997 spoluzaložil vyhledavač a portál Atlas.cz, ve kterém prostřídal všechny možné funkce vedení. Atlas prodali v roce 2008 investiční společnosti Warburg Pincus, která Atlas.cz začlenila pod Centrum.cz.

Mezitím, od roku 2000 spoluzaložil a aktivně se účastnil projektů MobilJam (mobilní marketing), Cinetik (webová zásilková půjčovna DVD, český Netflix), US startup Vizrea/Webfives (prodán Microsoftu), software house Devmasters s.r.o., cestovatelský server OnTheRoad.To, agregátor inzerátů NoveInzeraty.cz a monitoring zákaznické spokojenosti Feedbando a další.

Od roku 2013 se aktivně zajímá o inovace, eGovernment a efektivitu státní správy. V roce 2016 vytvořil veřejně prospěšné služby HlidacSmluv.cz a HlidacEET.cz, které se později transformovali pod zastřešující HlídačStátu.cz. Hlídač Státu a Hlídač Smluv získali Křišťálovou lupu jako nejlepší projekt roku 2016 a 2017.

Od června 2018 se aktivně účastní o prosazování konceptu Digitální Česko pro Ministerstvo vnitra ČR.

V rozhovoru se dozvíte:

  • Jak začínal s programováním?
  • Vše o Atlasu a jeho prodeji.
  • Co je projekt Hlídač Státu?
  • Problematika eGovernmentu a EET.
  • a mnoho dalších.

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?