Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Proti Proudu

Dan Tržil

Osobní rozvoj

PP51: Petr Růžička (Pohyb je život) o pohybových dovednostech

Play

Poslechněte si podcast

7. 8. 2018

1 hod 1 min

Petr Růžička je učitel pohybových dovedností, který se také věnuje svému webu Pohyb je život. Učí své žáky, jak se lépe hýbat. Jako jeden z mála je součástí Ido Portal Mentorship Programu, neboť jeho cílem je vzdělávat se přímo od samotného izraelského učitele jménem Ido Portal a dále šířit jeho učení a myšlenky.

Pokud se cvičením neustále bojujete, nechce se vám do posilovny, ale cvičit sami máte obavu, pak jste si zapli správný díl podcastu Proti proudu s Petrem Růžičkou.

 

Co se dnes v podcastu dozvíte?

  • Jak si Petr našel vztah ke sportu
  • Jak se stal učitelem pohybu
  • Kdo je Ido Portal a o čem je Ido Portal Method
  • Co si Petr nejvíce odnesl z jeho učení
  • Hlavní myšlenky, které se snaží předat svým studentům

Více informací o podcastu naleznete na webu Proti Proudu.

Moc mě potěšíte i pokud podcastu dáte hodnocení nebo o něm řeknete známým (jen pokud se vám líbil samozřejmě).

Popis podcastu

Český podcast pro ty, kteří věří, že jediným limitem jejich života jsou oni sami. Inspirativní rozhovory s lidmi, kteří jdou proti proudu a boří stereotypy. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí? Každý z nás chce v životě  něčeho dosáhnout a učit se od někoho, komu se to podařilo, je jedna z nejefektivnějších cest k vlastnímu úspěchu.