Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

PP30 - Tomáš Hajzler

Obrázek epizody PP30 - Tomáš Hajzler

Poslechněte si podcast

6. 11. 2017

1 hod 1 min

Tomáš Hajzler je podnikatel, řečník, spisovatel a hlavně aktivní tatínek dvou dcer, který bojuje za svobodnější a zodpovědnější podnikání. Prošel si klasickou prací v korporátu, několika vlastními podniky – od farmaření přes cestovku až po poslední projekt Slušná firma. Zároveň se zajímá o problematiku vztahů a leadership. V neposlední řadě je Tomáš i autor několika knih. Poslední z nich se jmenuje Peníze, nebo život? Právě problematikou dnešní “přepracovanosti v systému” jsme se zabývali v dalším rozhovoru na Proti Proudu. Nemohli jsme ale vynechat ani téma výchovy dnešních dětí v silné dospěláky, neboť Tomáš rozhodně ve výchově nejde s mainstreamem. V tomto rozhovoru zjistíte například: - co se skrývá a za společným projektem se sousedy s názvem KPZ - proč se Tomáš začal věnovat myšlenkám na svobodné a zodpovědnější podnikání - kolik dospělých je potřeba na výchovu 1 šťastného dítěte - proč Tomáš uznává výchovu v rozšířených rodinách - o čem je knížka Peníze, nebo život? - můžou být všichni šťastní ve svých zaměstnáních - proč už by Tomáš nešel znovu studovat VŠ ani pracovat do korporátu - co si Tomáš myslím o chytrých telefonech a jaký sám používá

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?