Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

PP29 - Jan Laibl

Obrázek epizody PP29 - Jan Laibl

Poslechněte si podcast

24. 10. 2017

43 min

Svět Jana Laibla se točí především okolo obchodu. Je podnikatelem a kromě toho, že se stará o obchod a prodej ve vlastních projektech, s obchodem pomáhá i externím firmám (nejenom těm českým). Honza je zároveň autorem knihy Ne! Já nic nechci a publikuje videa na YouTube kanále Já nic nechci. Pořádá také školení a přednášky pro ostatní obchodníky. Další z rozhovorů na Proti proudu je tak plný obchodování, zjišťování naší vize, ale také o tom, co by si měl správný leadership nastavit ve svém myšlení. Pokud vás navíc zajímá, jak si zlepšit komunikační schopnosti, pak si poslechněte následující “byznys” rozhovor. V tomto rozhovoru zjistíte například: - jak se Honza dostal k obchodování - zda-li musí být obchoďáci manipulátoři, aby byli v prodeji úspěšní - jak si stanovit vize, aby člověk věděl, proč ráno vstává - co by si měl správný leader nastavit v hlavě a myšlení - zda-li se dá komunikace (nejenom ta obchodní) zlepšovat - jaký styl leadershipu byste měli používat v dnešní době Více informací a soutěž o hodnotné ceny na webu: http://protiproudu.net/jan-laibl/

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?