Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

PP22 - David Lörincz

Obrázek epizody PP22 - David Lörincz

Poslechněte si podcast

6. 7. 2017

35 min

David Lörincz podniká v online marketingu se specializací na Facebook reklamu. Většinu času však dnes věnuje vlastnímu vzdělávacímu portálu Modrákrev.cz, kde vychovává experty na Facebook reklamu. Od začátku roku 2015 žiji v jihovýchodní Asii, aktuálně na Bali. V tomto rozhovoru si povídáme o cestě ze zaměstnance na uznáváného experta, jak se správně vyprofilovat a také jak se připravit na digitální nomádství a práci ze zahraničí. Sponzorem této epizody je webhosting Endora. Na webu https://www.endora.cz/ si můžete jednoduše zřídit hosting a zaregistrovat doménu pro váš osobní web nebo podnikatelský projekt. Endora má navíc výborně hodnocenou zákaznickou podporu a posluchačům Proti Proudu nabízí 50% slevu při použití slevového kódu protiproudu

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?