Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

PP21 - Vítek Ježek

Obrázek epizody PP21 - Vítek Ježek

Poslechněte si podcast

13. 6. 2017

49 min

Vítek Ježek je zakladatel bikesharingu Rekola. Je to podnikatel a “rozjížděč projektů“. Na vlastním webu se prezentuje ještě kreativněji a sám o sobě píše: “Jsem blázen. Alespoň v měřítkách toho, co je "normální"; tedy většinové. Zajímají mě nestereo věci na okrajích reality”. U nás je nejvíce znám díky růžovému bikesharingu Rekola, který už pronikl do pěti českých měst a má ambice se vydat i do zahraničí. Kromě toho všeho stíhá budovat manGoweb, který se zabývá tvorbou webů, mobilních appek i pomáhá rozvoji startupům. V tomto rozhovoru zjistíte například: jak se Vítek dostal k počátkům vzniku Rekol proč jsou Rekola v růžové barvě k čemu se využívají posbíraná data z jízd na kolech co je to projekt Děsír jaké je to bojovat s úřady o zavedení kol v čem je český bikesharing jedinečný co pomáhá Vítkovi zvládat jeho work-life balance kdo je pro Vítka nejinspirativnější osobnost světa

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?