Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

PP20 - Petr Ludwig

Obrázek epizody PP20 - Petr Ludwig

Poslechněte si podcast

25. 5. 2017

55 min

Petr Ludwig je podnikatel (GrowJOB Institute), školitel a autor bestselleru Konec prokrastinace. Za 4 roky od vydání knihy (2013) se prodalo na 75 000 výtisků a kniha byla přeložena do angličtiny, francouzštiny, němčiny a ruštiny. Petr je úspěšný speaker, který přednáší pro širokou veřejnost ale také zaměstnancům ve firmách. Jeho online přednášky na youtube shlédlo přes 300 tisíc lidé a na přednášky je zván i do zahraničí. Momentálne s týmem v GrowJOB otevřeli další pobočku v Montrealu. I tam si můžete Petra přijet poslechnout, jak hovoří na téma kritické myšlení, konec prokrastinování nebo vybudování si zdravé sebedůvěry. V tomto rozhovoru zjistíte například: -jak se Petr dostal k podnikání a čemu všemu se GrowJOB věnuje dnes -co dalo impulz napsání knihy Konec prokrastinace -jak vydání knihy změnilo Petrovi život -proč Petr fandí sciece-base podloženým faktům -kdo je Petrův pracovní i osobnostní vzor -co si Petr myslí o dnešním extremismu vyvolaným médii -proč je tak důležité rozvíjet kritické myšlení v dnešní době -Petrovy denní rutiny a návyky -za co Petr nejraději utrácí -čím se vyznačuje úspěšný člověk (a jenom bohatství to není)

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?