Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

PP17 - Tomáš Poláček

Obrázek epizody PP17 - Tomáš Poláček

Poslechněte si podcast

30. 3. 2017

50 min

Tomáš Poláček je novinář, spisovatel a zkušený stopař. Tomáš je novinář známý díky svým bláznivým reportážím a rozhovorům. Mezi jeho známé reportáže patří stopování na olympiádu v Pekingu, cesta přes Českou Republiku na Segway nebo vyzkoušení si různé povolání (učitel v mateřské školce). Také je velmi dobrým v rozhovorech, kterých udělal několik stovek. Působil 14 let v MF Dnes, momentálně působí v magazínu Reportér. Také je dlouholetý, vášnivý stopař. Naposled si to namířil přes celé Rusko do Magadanu, pak přes Kamčatku na Aljašku a Amerikou na jih až do „argentinského konce světa“ Ushuaii. To vše za méně než 3 měsíce. O tom napsal knihu Stop: Z Prahy do Ohňové země. V tomto rozhovoru zjistíte například: - čím chtěl být jako malý - co by dělal, kdyby nebyl novinář - jak se dostal ke své první novinářské práci - proč by nechtěl dělat jenom rozhovory - co je jeho výhodou oproti dalším novinářům - jak přichází na náměty na reportáže - jak (ne)využít den navíc - proč Tomáš nepřešel Kanadu - jakou daň zaplatil za stopování kolem světa - co si myslí o Xavieru Baumaxovi - jak moc je rentabilní jeho kniha Stop

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?