Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Proti Proudu

Dan Tržil

Osobní rozvoj

PP17 - Tomáš Poláček

Play

Poslechněte si podcast

30. 3. 2017

50 min

Tomáš Poláček je novinář, spisovatel a zkušený stopař. Tomáš je novinář známý díky svým bláznivým reportážím a rozhovorům. Mezi jeho známé reportáže patří stopování na olympiádu v Pekingu, cesta přes Českou Republiku na Segway nebo vyzkoušení si různé povolání (učitel v mateřské školce). Také je velmi dobrým v rozhovorech, kterých udělal několik stovek. Působil 14 let v MF Dnes, momentálně působí v magazínu Reportér. Také je dlouholetý, vášnivý stopař. Naposled si to namířil přes celé Rusko do Magadanu, pak přes Kamčatku na Aljašku a Amerikou na jih až do „argentinského konce světa“ Ushuaii. To vše za méně než 3 měsíce. O tom napsal knihu Stop: Z Prahy do Ohňové země. V tomto rozhovoru zjistíte například: - čím chtěl být jako malý - co by dělal, kdyby nebyl novinář - jak se dostal ke své první novinářské práci - proč by nechtěl dělat jenom rozhovory - co je jeho výhodou oproti dalším novinářům - jak přichází na náměty na reportáže - jak (ne)využít den navíc - proč Tomáš nepřešel Kanadu - jakou daň zaplatil za stopování kolem světa - co si myslí o Xavieru Baumaxovi - jak moc je rentabilní jeho kniha Stop

Popis podcastu

Český podcast pro ty, kteří věří, že jediným limitem jejich života jsou oni sami. Inspirativní rozhovory s lidmi, kteří jdou proti proudu a boří stereotypy. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí? Každý z nás chce v životě  něčeho dosáhnout a učit se od někoho, komu se to podařilo, je jedna z nejefektivnějších cest k vlastnímu úspěchu.