Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

PP16 - Adam Vopička

Obrázek epizody PP16 - Adam Vopička

Poslechněte si podcast

17. 3. 2017

3 min

Adam Vopička je režisér, muzikant a spoluzakladatel audiovizuálního studia Andflux. Adam je bývalý kytarista a zpěvák kapel Roe-Deer a Fake Tapes a baskytarista The Prostitutes a jeho aktuálním hudebním počinem je společně s Terezií Kovalovou projekt Calm Season. Jako filmař se zaměřuje především na reklamy a videoklipy. V našem rozhovoru se bavíme nejen o hudbě a filmařině. Dozvíte se, co je potřeba k tomu být úspěšný hudebník, jaký je rozdíl mezi českými a anglickými texty nebo k čemu je vůbec v dnešní době potřeba videoklip. Ale třeba i o tom jak se Adam vyrovnáva s problémem se sluchem, který mu výrazně omezil hudební karieru. Co se naučil jako mladý při pobytu v USA nebo za co utrácí peníze.

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?