Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

PP14 - Mário Roźenský

Obrázek epizody PP14 - Mário Roźenský

Poslechněte si podcast

30. 1. 2017

1 hod 2 min

Mário Roženský je český online podnikatel s mnoha oblastmi zájmu. Je jedním z předních českých odborníků na affiliate marketing (o kterém napsal i knihu), buduje softwarové projekty, ale hlavně o všem bloguje a publikuje články plné upřimných zpovědí z jeho podnikatelské cesty. S Mariem se během našeho rozhovoru dotkneme mnoha oblastí podnikání na internetu, ale i přístupu k životu, úspěchu a prioritách. Konkrétně se bavíme o problematice jednoho zaměření vs. mnoha zájmů, nejlepší knihy, názor na meditaci, jak začínat s online podnikáním, trendy v online byznyse, influencer marketing. Pokud budete poslouchat pozorně, věnujeme i pár solidních podnikatelských nápadů. Užijte si tuto podnikatelskou epizodu s Mariem a nezapomeňte po poslechnutí mrknout na zmínky z podcastu a užitečné odkazy na konci článku. Zmíněno v této epizodě Mário - blog, twitter TED talk prednáška o multipotentials bootstrapping (budovani firmy bez externiho kapitalu) Shiny objects syndrome Seth Godin - Dip Máriovi software projekty - AffilBox, SupportBox reklama na Under Armor s Michaelem Phelpsem Vision board Code of the extraordinary mind Mindvalley 6 phase meditation z knihy - infografika Dan Sullivan - Focus days, buffer days, free days - vysvětlení kniha o Affiliate marketingu Gary Vaynerchuk Influence marketing Affiliate čtvrtek - setkání kolem affiliate marketingu Kurz na Naucmese: Jak vyrůst z one man show Články u Maria na blogu Shrnuti roku 2016, Jak jsem téměř zkrachoval

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?