Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Proti Proudu

Dan Tržil

Osobní rozvoj

PP14 - Mário Roźenský

Play

Poslechněte si podcast

30. 1. 2017

1 hod 2 min

Mário Roženský je český online podnikatel s mnoha oblastmi zájmu. Je jedním z předních českých odborníků na affiliate marketing (o kterém napsal i knihu), buduje softwarové projekty, ale hlavně o všem bloguje a publikuje články plné upřimných zpovědí z jeho podnikatelské cesty. S Mariem se během našeho rozhovoru dotkneme mnoha oblastí podnikání na internetu, ale i přístupu k životu, úspěchu a prioritách. Konkrétně se bavíme o problematice jednoho zaměření vs. mnoha zájmů, nejlepší knihy, názor na meditaci, jak začínat s online podnikáním, trendy v online byznyse, influencer marketing. Pokud budete poslouchat pozorně, věnujeme i pár solidních podnikatelských nápadů. Užijte si tuto podnikatelskou epizodu s Mariem a nezapomeňte po poslechnutí mrknout na zmínky z podcastu a užitečné odkazy na konci článku. Zmíněno v této epizodě Mário - blog, twitter TED talk prednáška o multipotentials bootstrapping (budovani firmy bez externiho kapitalu) Shiny objects syndrome Seth Godin - Dip Máriovi software projekty - AffilBox, SupportBox reklama na Under Armor s Michaelem Phelpsem Vision board Code of the extraordinary mind Mindvalley 6 phase meditation z knihy - infografika Dan Sullivan - Focus days, buffer days, free days - vysvětlení kniha o Affiliate marketingu Gary Vaynerchuk Influence marketing Affiliate čtvrtek - setkání kolem affiliate marketingu Kurz na Naucmese: Jak vyrůst z one man show Články u Maria na blogu Shrnuti roku 2016, Jak jsem téměř zkrachoval

Popis podcastu

Český podcast pro ty, kteří věří, že jediným limitem jejich života jsou oni sami. Inspirativní rozhovory s lidmi, kteří jdou proti proudu a boří stereotypy. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí? Každý z nás chce v životě  něčeho dosáhnout a učit se od někoho, komu se to podařilo, je jedna z nejefektivnějších cest k vlastnímu úspěchu.