Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

PP10 - Dita Přikrylová

Obrázek epizody PP10 - Dita Přikrylová

Poslechněte si podcast

26. 10. 2016

28 min

Dneska se bavím Ditou Přikrylovou. Dita, je žena za projektem Czechitas, Projekt Czechitas prolamuje zažité stereotypy ve společnosti a snaží se o zvyšování technické a digitální gramotnosti všech žen. Dita se svým týmem pořádá desítky a možná už stovky workshop;, letních táborů a jiných aktivit, kde se holky a ženy můžou naučit různé IT dovednosti a trochu tím boří stereotypy, že svět IT je jen pro muže. Dita byla jmenována časopisem Forbes jako jedna z nejúspěšnějších mladých osobnosti Češka v žebříčku 30 pod 30 nebo nedávno získala cenu Evropského občana. Bavíme se nejen o tom co pro ní tyhle ceny znamenají, ale i o tom jak Czechitas funguje, proč podle Dity je v IT tak málo žen a proč je to problém ale i obecněji o technologijich, smyslu v práci a životu v korporaci.

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?