Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pavel Moric je zpět: JAK ŽÍT PODLE SEBE?

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Byznys

Pavel Moric je zpět: JAK ŽÍT PODLE SEBE?

Obrázek epizody Pavel Moric je zpět: JAK ŽÍT PODLE SEBE?

Poslechněte si podcast

16. 5. 2024

1 hod 18 min

V dalším díle Proti Proudu se Dan zeptal motivačního kouče Pavla Morice jak žít dobrý život. Jaké jsou ingredience vysněného života? Jak se míň bát a posunout partnerské vztahy na další úroveň?

V podcastu jsme se bavili o tom, jaký by byl život, kdybychom se o trochu míň báli. Podle Pavla je nejděsivější věc, když si člověk ke konci života řekne “Chtěl jsem žít jinak.” Co dělat proto, abychom tuhle větu říkat nemuseli? Jak víc milovat? Míň se bát? A víc přemýšlet nad sebou samým? Pavel se snažil na tyhle otázky odpovědět a přidal taky svoje poznatky o traumatech u dětí, o typických vlastnostech Čechů a toho, proč je dobré občas z cesty sejít. Myslím, že není třeba dál nic prozrazovat, pusťte si rozhovor a uvidíte sami, že co slovo, to moudro a věc k zamyšlení. Pavel tohle prostě umí.

Partnerem podcastu je kniha Proti Proudu . Jediným limitem jsme my sami. Tajemství úspěchu českých osobností v publikaci podle tohoto podcastu od jeho autora Dana Tržila. P.S. Je tam i náš první rozhovor s Pavlem Moricem.
https://www.protiproudu.store/kniha-proti-proudu/

A jestli alespoň trochu chcete zlepšit můj život, můžete pro podcast Proti Proudu hlasovat v anketě Podcast roku. https://www.podcastroku.cz/#formular stačí tam vyplnit název podcastu a svůj e-mail. Tím mi pomůžete dostat rozhovory o dobrém životě mezi víc lidí a tím inspirovat další k žití dobrého života.