Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak objevit svoji vizi (speciální epizoda Myšlenky jako nástroje)

Proti Proudu

Dan Tržil

Společnost

,

Osobní rozvoj

Jak objevit svoji vizi (speciální epizoda Myšlenky jako nástroje)

Obrázek epizody Jak objevit svoji vizi (speciální epizoda Myšlenky jako nástroje)

Poslechněte si podcast

27. 5. 2020

21 min

Vítejte u speciální epizody Proti Proudu z cyklu Myšlenky jako nástroje. V tomto díle se zaměříme na téma vize.

Vize je medializované (a dobře prodejné) téma, o kterém každý určitě slyšel – ať už že všichni úspěšní lidé mají silnou vizi nebo jste četli stovky návodů o 10 krocích, jak objevit tu svoji.
Co ale vize doopravdy znamená a existuje vůbec jeden návod, které by platil pro všechny?
V této epizodě uslyšíte čtyři hosty, kteří mluví o tématech, které považuji za užitečné pro člověka, který se momentálně zabývá vlastní vizí. V každém úseku najdete nějakou myšlenku, kterou budete moci využít pro to, abyste svou vizi objevili, překalibrovali nebo se nad ni “tiše zamysleli”.

Dejte mi vědět jak se vám tato epizoda líbí naInstagramu Proti Proudu,Facebookové stráncenebo na emailu dan@protiproudu.net.

Popis podcastu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?