Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tkadlčík: Doping do vrcholového sportu patří, konkurence ho bere, nemůžu k němu přistupovat jinak - podcast

Prostor X

Čestmír Strakatý

Zpravodajství

,

Společnost

Tkadlčík: Doping do vrcholového sportu patří, konkurence ho bere, nemůžu k němu přistupovat jinak - podcast

Obrázek epizody Tkadlčík: Doping do vrcholového sportu patří, konkurence ho bere, nemůžu k němu přistupovat jinak - podcast

Poslechněte si podcast

4. 11. 2021

26 min

Závody strongmanů patří k podívaným, které jdou často za hranu. Nejen fyzických sil, ale samotného zdraví. Jiří Tkadlčík se v nich stal v roce 2018 mistrem světa, letos ve Finsku skončil těsně druhý. Zdravotní rizika přitom nepředstavuje jen nadměrná zátěž, ale také doping. Ten je podle držitele světového rekordu v mrtvém tahu, ve kterém dokázal zvednout neuvěřitelných 406 kilo, nedílnou součástí profesionálního sportu. Jeho užívání se nelze ubránit, pokud chce být závodník konkurenceschopný. Všechno má zkrátka svou cenu. A odjakživa mělo.

Popis podcastu

Prostor X je podcast časopisu Reflex, v němž moderátor Čestmír Strakatý zpovídá osobnosti o aktuálních a zajímavých tématech.