Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Havlíček: Babiš by měl kandidovat na prezidenta, jsem srdcař a pro ANO se obětuju, do vlády se vrátíme - podcast

Prostor X

Čestmír Strakatý, Leila Chadalíková

Zpravodajství

Havlíček: Babiš by měl kandidovat na prezidenta, jsem srdcař a pro ANO se obětuju, do vlády se vrátíme - podcast

Obrázek epizody Havlíček: Babiš by měl kandidovat na prezidenta, jsem srdcař a pro ANO se obětuju, do vlády se vrátíme - podcast
Play

Poslechněte si podcast

13. 10. 2021

38 min

Vstoupil jsem teď do hnutí ANO, jsem srdcař a chci se za něj obětovat, říká vicepremiér, ministr průmyslu a obchodu, ministr dopravy a nově zvolený poslanec Karel Havlíček. Premiér Babiš by podle něj měl kandidovat na prezidenta. Má prý velkou šanci vyhrát. Pak se můžou objevit noví lídři, kteří ANO povedou do voleb. Havlíček věří, že ANO příští volby vyhraje a do vlády se vrátí. Teď je smířen s opozicí, kde chce mimo jiné akcentovat sociální témata.

Popis podcastu

Prostor X je podcast časopisu Reflex, v němž moderátor Čestmír Strakatý zpovídá osobnosti o aktuálních a zajímavých tématech.