Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Chci změnit český pop. Jiří Burian otevřeně o meditaci, vážné nemoci i nenávisti proti Kapitánovi Demo - podcast

Prostor X

Čestmír Strakatý

Zpravodajství

,

Společnost

Chci změnit český pop. Jiří Burian otevřeně o meditaci, vážné nemoci i nenávisti proti Kapitánovi Demo - podcast

Obrázek epizody Chci změnit český pop. Jiří Burian otevřeně o meditaci, vážné nemoci i nenávisti proti Kapitánovi Demo - podcast

Poslechněte si podcast

15. 9. 2021

31 min

Miluje svoji práci a celý ten proces tvorby hudby, poslední dobou si toho ale na sebe naložil až moc. Jiří Burian koncertuje jako Kapitán Demo, připravuje jeho novou desku, ale taky pracuje na soundtracku k další sérii seriálu Lajna. Nedávno přitom vydal po řadě let nové album se skupinou Southpaw. Hodně mu pomáhá transcendentální meditace, se kterou začal relativně nedávno, po hodně nepříjemné životní etapě.

Popis podcastu

Prostor X je podcast časopisu Reflex, v němž moderátor Čestmír Strakatý zpovídá osobnosti o aktuálních a zajímavých tématech.