Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Triumfální návrat na Twitter? Trump tvrdne na svém Truth Social. Zatím

Prolomit vlny

Český rozhlas

Společnost

Triumfální návrat na Twitter? Trump tvrdne na svém Truth Social. Zatím

Obrázek epizody Triumfální návrat na Twitter? Trump tvrdne na svém Truth Social. Zatím

Poslechněte si podcast

2. 5. 2022

4 min

O epizodě podcastu

Už je to více než rok, co byl bývalý prezident Donald Trump vyhozen z Twitteru (a mnoha dalších platforem) v souvislosti s násilným vtrhnutím jeho příznivců do amerického Kapitolu. Místo divokého tweetování, se kterým byl Trump dlouho spojen, začal vydávat podobně neuhlazené tiskové zprávy na svém webu, ale také si na truc založil vlastní sociální síť.
Už je to více než rok, co byl bývalý prezident Donald Trump vyhozen z Twitteru (a mnoha dalších platforem) v souvislosti s násilným vtrhnutím jeho příznivců do amerického Kapitolu. Místo divokého tweetování, se kterým byl Trump dlouho spojen, začal vydávat podobně neuhlazené tiskové zprávy na svém webu, ale také si natruc založil vlastní sociální síť.

Všechny díly podcastu Prolomit vlny můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.