Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody KIMcast #26: Vishing aneb phishing po telefonu

ProjektSYPO

Podcasty SYPO

Osobní rozvoj

KIMcast #26: Vishing aneb phishing po telefonu

Obrázek epizody KIMcast #26: Vishing aneb phishing po telefonu

Poslechněte si podcast

17. 9. 2021

15 min

O phishingu jste už nejspíš slyšeli, podobně jako o různých podvodných telefonátech. Vishing je "phishing po telefonu". V poslední době podvodníci zdokonalili své metody natolik, že je i pro české uživatele hodně těžké poznat, že jde o podvod. Jak vishing poznat a jak se proti němu můžete bránit?

Popis podcastu

Podcasty SYPO pro učitele, ředitele a členy vedení škol, školní správce, ICT koordinátory, metodiky. A nejen pro ně. KIMcasty - novinky z oblasti kyberbezpečnosti a správy ICT ve škole. Ještě více informací a doplňující materiály na https://www.projektsypo.cz/bezpecnost Očima ředitele - praktické zkušenosti a postřehy členů Stálé konference ředitelů SYPO Projekt SYPO přináší systematickou podporu pro všechny učitele a ředitele. Nabízí inspiraci, aktuální informace a zkušenosti. Je realizován NPI a na jeho financování se podílí MŠMT a EU.