Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Progress Your Mind #37 PARVIZ EBRAHIMI - „Mým snem bylo stát se pilotem.“

Progress Your Mind #37 PARVIZ EBRAHIMI - „Mým snem bylo stát se pilotem.“

Obrázek epizody Progress Your Mind #37 PARVIZ EBRAHIMI - „Mým snem bylo stát se pilotem.“

Poslechněte si podcast

6. 12. 2022

33 min

Na začátku chceme upozornit všechny posluchače a diváky, že se jedná o jedinečný díl ve vícejazyčném formátu. Celý díl včetně českých titulků můžete tak shlédnout ZDE. Chtěl být pilotem. Jelikož si však nemohl splnit tento sen ve vzduchu, rozhodl se splnit si jej na zemi. Další z řady zajímavých příběhů, jak se nevzdát, jít si za svým snem a jak důležitá jsou v životě náhodná setkání. Jedno takové osudové zažil i Parviz Ebrahimi Lai - letecký inženýr, designér a inovátor, jehož životní cesta ho zavedla z Teheránu až do Německa. Příběh o začátcích spolupráce, prvních úpravách vozů, tuningu, o práci s karbonem. Dnes je Parviz Ebrahimi bohatý a úspěšný muž, přesto stále tvrdě pracuje a jak sám říká: „Není nic lepšího, než dobrá rodina“. Další díl podcastu přináší rozhovor s leteckým inženýrem a inovátorem Parvizem Ebrahimi, který moderoval pan Dick Kvetňanský.  Podcast vám přinesla investiční skupina Progresus.

Popis podcastu

Podcasty ze světa byznysu vám přináší skupina Progresus, která investuje do projektů udržitelného realitního developmentu.