Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody ... s Martinem Žufánkem (067)

Procento Miloše Čermáka

Miloš Čermák

Společnost

... s Martinem Žufánkem (067)

Obrázek epizody ... s Martinem Žufánkem (067)

Poslechněte si podcast

24. 5. 2020

38 min

Pokud budete chtít v následujícím měsíci kontaktovat lihovarníka Martina Žufánka, asi se vám to nepodaří. Rozjíždí totiž spanilou jízdu po českých restauracích a barech. Má jediný cíl: co nejvíc utratit za alkohol a jídlo. Proč jeden z nejznámějších, možná vůbec nejznámější výrobce pálenek v Česku restartuje českou ekonomiku? O tom jsme mluvili v našem podcastu. A taky o tom, co dělal dva měsíce na takzvaném homeofficu. Nápověda: pálil absint. A taky ochutnával, co vypálil. Závidíte? Poslechněte si tento podcast, a budete závidět ještě víc. Co Martinu Žufánkovi udělalo radost a co ho naopak rozesmutnělo, a zda se mu podařilo naplnit předsevzetí, které si dal loni počátkem roku? Ano, i o tom jsme mluvili. Nápověda: nepodařilo, ale letošní gin OMFG byl vyprodaný za rekordních dvanáct minut. Dozvíte se i to, jakou restauraci navštíví Martin Žufánek po konci karantény jako první (nápověda: je v Olomouci) a kdy bude na trhu první Žufánkova whisky. Je to tak čerstvá věc, že ještě nemá ani jméno. Ale víc už neprozradím. Snad jen to, že se se mnou rozloučil pozdravem: Mějte se dobře a milujte alkohol. Poslouchejte! Další podrobnosti o tomto podcastu najdete na webu miloscermak.com.

Popis podcastu

Co byste dělali, kdyby vám v telefonu zbývalo jen poslední procento baterie? Jaká je vaše nebezpečná myšlenka? Čemu věříte, ale nejde to doložit? Na čem se s většinou lidí kolem sebe neshodnete? Rozhovory s lidmi o budoucnnosti, snech, inovacích a taky o tom, co je v noci budí ze spaní. Bude za 10 let svět lepší, nebo horší než dnes? Rozhovory Miloše Čermáka