Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Klub Rádia Junior: V dětství mu doktor řekl, že už nikdy nebude pořádně chodit. Dnes zdolává maratony i hory

Český rozhlas - Pro děti

Český rozhlas

Děti a rodina

Klub Rádia Junior: V dětství mu doktor řekl, že už nikdy nebude pořádně chodit. Dnes zdolává maratony i hory

Obrázek epizody Klub Rádia Junior: V dětství mu doktor řekl, že už nikdy nebude pořádně chodit. Dnes zdolává maratony i hory

Poslechněte si podcast

10. 7. 2024

38 min

O epizodě podcastu

Vážil 120 kilo a měl spoustu zdravotních problémů. Dnes si jen tak pro radost, vyběhne na Sněžku, vyleze na Gran Paradiso 4061mnm, zaběhne nejslavnější světové maratony anebo se stane horským průvodcem. Chcete změnit svět? Změňte sebe! Moderuje Jirka Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.Všechno z tématu Pro děti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Vážil 120 kilo a měl spoustu zdravotních problémů. Dnes si jen tak pro radost vyběhne na Sněžku, zaběhne nejslavnější světové maraton. Stal se z něj i horský průvodce. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.Všechno z tématu Pro děti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.