Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Netvor Čikatilo: Rudý rozparovač má na svědomí přes 50 žen a dětí, části jejich těl zohavoval i jedl

Případy z archivu

MALL.TV

Historie

Netvor Čikatilo: Rudý rozparovač má na svědomí přes 50 žen a dětí, části jejich těl zohavoval i jedl

Obrázek epizody Netvor Čikatilo: Rudý rozparovač má na svědomí přes 50 žen a dětí, části jejich těl zohavoval i jedl

Poslechněte si podcast

28. 4. 2022

7 min

Andrej Čikatilo, přezdívaný též rostovský řezník nebo rudý rozparovač, se narodil v roce 1936 na území dnešní Ukrajiny. Jako dítě zažil válečné hrůzy i poválečný hladomor, během něhož se stal obětí kanibalismu údajně i jeho 10letý bratr. Do druhé poloviny 70. let žil běžným životem, dokonce pracoval jako učitel. Pak spáchal vraždu holčičky, kterou chtěl znásilnit... a zjistil, že násilí ho zvráceně uspokojuje... Na svém dalším krvavém tažení připravil o život mladé ženy i děti. Sexuálně je zneužíval, deformoval jim těla, zohavoval je, jedl části těl. Jde o jeden z nejhrůznějších kriminalistických činů celých dějin. Dopaden a usvědčen byl až po dlouhých letech. U přelíčení musel být zavřený v kleci. Nejenže se tato zrůda chovala nepříčetně, navíc jí hrozil lynč ze strany přítomných pozůstalých obětí.

Popis podcastu

Extrémní kriminalistické případy, které se odehrály na území Československa nebo ve světě. Bezcitní sérioví vrazi a chladnokrevní psychopati, kteří svými činy děsili i vyšetřovatele a soudce. Nic pro citlivé povahy!