Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Sociální služby Armády spásy v Šumperku oslaví 20 let. Přístřeší poskytuje centrum v areálu na kraji města

Přímo z místa

Český rozhlas

Zpravodajství

Sociální služby Armády spásy v Šumperku oslaví 20 let. Přístřeší poskytuje centrum v areálu na kraji města

Obrázek epizody Sociální služby Armády spásy v Šumperku oslaví 20 let. Přístřeší poskytuje centrum v areálu na kraji města

Poslechněte si podcast

26. 1. 2020

29 min

Přijíždíme o půl osmé. Mlhavým lednovým ránem zaznívá zpěv ptáků, na teploměru je nula a klienti vycházejí z budov. Řadě z nich komplikuje chůzi zranění nebo jiný handicap. Míří do prostor vyhrazených pro kouření, anebo se vydávají na cestu do města, kde mohou přečkat část dne v denním centru u nádraží. Ti, kteří mají zaplacenou stravu, si ji mohou vyzvednout a sníst v jídelně. U kávy se tu setkáváme s paní, která nám říká, že zdejší služby využívá už tři roky.

Popis podcastu

Vyrážíme s mikrofonem do terénu a přinášíme vám reportáže ze zajímavých míst Olomouckého kraje. Památky, příroda, lidé a zážitky. To vše viděné rozhlasovýma očima.