Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 31 | Zuzana Hloušková/ 3 porody - porod v porodnici, poporodní deprese, 2 porody doma

Příběhy zrození

Linda Martišková

Děti a rodina

31 | Zuzana Hloušková/ 3 porody - porod v porodnici, poporodní deprese, 2 porody doma

Obrázek epizody 31 | Zuzana Hloušková/ 3 porody - porod v porodnici, poporodní deprese, 2 porody doma

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

1 hod 31 min

O epizodě podcastu

V dnešní epizodě si povídám se Zuzanou Hlouškovou, maminkou tří dětí a mj. zakladatelkou firmy Bamboolik. První porod  v porodnici byl pro Zuzku traumatický, po něm ji dlouhou dobu provázela poporodní psychóza. U porodu bylo na ní spácháno porodnické násilí, kdy ji mj. nedobrovolně nastřihli.

Po první porodní zkušenosti si začala zjišťovat více informací a rozhodla se pro porod doma. Přistupovala k tomu velmi analyticky a pragmaticky, což je mi hodně sympatický. Byla rozhodnutá rodit doma, pokud půjde vše hladce, pokud ne, byla rozhodnutá pro porodnici. Nakonec se oba dva další porody povedly doma.

Z rozhovoru se Zuzkou je cítit nádherná ženská energie a síla, kterou já si z něj odnáším sama pro sebe a doufám, že ji z rozhovoru budete cítit i vy.

Tento podcast podporuje www.bamboolik.cz

Instagram Bamboolik: @bamboolik
Instagram Příběhy zrození: @pribehyzrozeni

Web Příběhy zrození: www.pribehyzrozeni.cz

Staňte se patronky podcastu na www.patreon.com/pribehyzrozeni a podpořte tak vznik (nejen) rozhovorů. Jako patronky budete mít přístup k obsahu a výhodám, které jsme připravili v rámci "odměn" jen pro vás!

V dnešní epizodě si povídám se Zuzanou Hlouškovou, maminkou tří dětí a mj. zakladatelkou firmy Bamboolik. První porod  v porodnici byl pro Zuzku traumatický, po něm ji dlouhou dobu provázela poporodní deprese. U porodu bylo na ní spácháno porodnické násilí, kdy ji mj. nedobrovolně nastřihli. Po první porodní zkušenosti si začala zjišťovat více informací a rozhodla se pro porod doma. Přistupovala k tomu velmi analyticky a pragmaticky, což je mi hodně sympatický. Byla rozhodnutá rodit doma, pokud půjde vše hladce, pokud ne, byla rozhodnutá pro porodnici. Nakonec se oba dva další porody povedly doma. Z rozhovoru se Zuzkou je cítit nádherná ženská energie a síla, kterou já si z něj odnáším sama pro sebe a doufám, že ji z rozhovoru budete cítit i vy.

Tento podcast podporuje www.bamboolik.cz

Instagram Bamboolik: @bamboolik

Instagram Příběhy zrození: @pribehyzrozeni

Web Příběhy zrození: www.pribehyzrozeni.cz

Staňte se patronky podcastu na  www.patreon.com/pribehyzrozeni a podpořte tak vznik (nejen) rozhovorů. Jako patronky budete mít přístup k obsahu a výhodám, které jsme připravili v rámci "odměn" jen pro vás!